Lato zaczyna się w Gdyni!

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza na wyjątkowe wydarzenie czyli LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CUDAWIANKI 2011.

CudaWianki to unikatowa na skalę ogólnopolską propozycja spędzenia Nocy Świętojańskiej. Zeszłoroczne wydarzenie przyciągnęło do centrum miasta 20-tysięczną widownię. Miasto Gdynia, organizator imprezy, zadba o różnorodny i unikatowy program: na widzów czekają koncerty gwiazd zagranicznych i polskich oraz szereg artystycznych działań w przestrzeni miejskiej aktywizujących szerokie grono odbiorców. Wszystkie te wydarzenia będą miały miejsce 25 czerwca na Plaży Gdynia Śródmieście oraz w centrum miasta.

CW 2011 to intensywne, artystyczne działania w przestrzeni miejskiej połączone z warsztatami dla szerokiego grona odbiorców, w tym Aleja Cudów, Alternatywne Zwiedzanie Miasta, Akcja Wianki czyli wspólne plecenie eko i etno-wianków, a także po raz pierwszy Secret Game czyli gra miejska. Wszystkie te aktywności są całkowicie otwarte dla uczestników wydarzenia.

Kulminacyjnym punktem programu CudaWianków jest międzynarodowej klasy line-up Sceny Muzycznej – z udziałem gwiazd oraz uznanych artystów polskich i zagranicznych. Muzycy wystąpią w niezwykłej, wielobarwnej oprawie scenograficznej Jarosława Koziary.

Na wszystkie wydarzenia – WSTĘP WOLNY!.

Już wkrótce ogłoszenie line upu sceny muzycznej oraz szczegółowego programu wydarzenia!